




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Forsining - це відомий бренд механічних наручних годинників, який спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм є основою годинників Forsining та гарантує їх точний хід, надійність й високу якість. Кожен екземпляр цього бренду оснащений автоматичним заведенням, що додає зручності в експлуатації годинника.Годинники Forsining виготовляються з використанням мінерального скла і нержавіючої сталі. Мінеральне скло є міцним та стійким до подряпин, що додає довговічності аксесуара й забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Нержавіюча сталь, використовувана в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантний вигляд, але й забезпечує стійкість до корозії і зносу. Все це разом гарантує високу якість годинників Forsining.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 150 |
| Тип індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х13,5 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Индексы |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
- Ціна: 1 975 ₴
- В наявності
- Код: 2394
Forsining British
1 975 ₴
- +380 (66) 129-76-56Менеджер
- +380 (95) 463-79-74Старший менеджер
- +380 (97) 562-65-39Супер срочно
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.







