




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
North Edge Apache Model D - це нова версія легендарної моделі North Edge Apache. Новинка отримала більш легкий сучасний дизайн, має водостійкість 100 метрів, потужну батарею і механізм нового покоління. Вони спеціально розроблені для військових, пілотів і моряків, які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр, будильник й інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 10 атм — пірнання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр | 49,8 мм мм |
| Довжина ремінця | 27,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Застежка | Класична |
| Індикація | Минуть, годинник |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 49,8x15,6 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 15,6 мм мм |
| Фабрика складки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвітка |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
- Ціна: 3 995 ₴
- В наявності
- Код: 2368
North Edge Apache Model D Silicon, 2 ремінці
3 995 ₴
- +380 (66) 129-76-56Менеджер
- +380 (95) 463-79-74Старший менеджер
- +380 (97) 562-65-39Супер срочно
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.







